Back to All Brackets

Spring Shootout 2016

Girls Gold Division

 

AHS= Apollo High School, St. Cloud, MN
THS= Tech High School, St. Cloud, MN
SHS= Sartell High School, Sartell, MN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comets Elite 9

 

 

 

 

 

 

 Rum River Storm

 Sat 3:00pm

 AHS1

 Comets Elite 9

 

 

 

 

 MN Academy Brown 

 

 

  Comets Elite 9

 

 

 

 

Sat

6:30pm

Rum River Storm

 

WC Wildcats 8Orange

Sat

6:30pm 

 

 

 

 

 

AHS1

G5

 Sat 3:00pm

 AHS3

 

 AHS3

G1

 

 

 

 Lady Get Shook  (Winner)

 

 MN Academy Brown

WC Wildcats 8Orange 

 

Comets Elite 9

 

 

Sun

10:20am

 

MN Academy Brown

 

WI Plymkrs Weber

 

 Sun

11:30am

 

 

 

SHS3

 WI Plymkrs Weber

Sat 1:50pm 

AHS1

 

 Heat Smetana

 AHS1

 

 

 

 

 

 

 Heat Smetana 

 

 

 

Lady Get Shook  

Sat

7:40pm

Heat Smetana

 

Comets Elite 8

 Sat

7:40pm

 

 

 

 

 

THS1

G6

Sat 3:00pm 

AHS2

 

 THS2

G2

 

 

 

Sun

4:10pm

 

Lady Get Shook 

 Comets Elite 8

 

 

  Fury Gold 2019 

SHS3

 

 

Lady Get Shook

 

Comets Select 9

 

 

 Sun

 

 

 

 WC Wildcats 8 Blue

Sat 12:40pm 

AHS1

  

 Comets Select 9



 3:00pm

AHS2

 

 

 

 

 

  Fury Gold 2019 

 

 

 

  Comets White 8

Sat

7:40pm

WC Wildcats 8 Blue

 

Comets White 8

 Sat

6:30pm

 

 

 

 

 

THS3

G7

Sat 1:50pm 

AHS2

  

 AHS2

G3

 

 

 

 

 

 Comets White 8

 Fury Gold 2019

 

 

 

 

 

 

Fury Gold 2019

 

CL Thunder

 

 Sun

11:30am

 Fury Gold 2019

 

 

Sun

MN Academy Johnson 

Sat 9:10am 

AHS2

  

 CL Thunder

 AHS3

 

 

   Comets White 8

9:10am

SHS3

 

 

 

 

 

 

 

Sat

11:30am

MN Academy Johnson

 

Comets Blue 8

 Sat

11:30am

 WI Plymkrs Becker 

 

 

 

Comets Blue 8 

AHS1

G8

Sat 9:10am 

AHS1

  

 AHS2

G4

 

 

 

 

 

Comets Blue 8 

 WI Plymkrs Becker

 

 

 

 Comets Blue

 

 

WI Plymkrs Becker

 

 

 Heat Smetana

 

Sun 

  MN Academy brown

 

 

 

 

 

Sun 

 WI Plymkrs Becker  

3:00pm

SHS3

 

 

 

 

 

 

 3:00pm

AHS3

 

 MN Academy brown

 

 

 

 

 

 

  WI Plymkrs Becker 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

LG1) WC Wildcats 8 Orange

 

 

 

 

 

 

 

 Sun

 10:20am

 AHS1

 

 

 

 

Sun

4:10pm

AHS1

 Sun

3:00pm

AHS1

 

 

 

 


LG2)  Comets Elite 8

 

LG3) Comets Select 9

 

 

 

 

 

 

 

 Sun

 10:20am

 AHS2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


LG4) CL Thunder

 


LG5) Rum River Storm

 

 

 

 

 

 Rum River Storm

 Sun

 10:20am

 SHS1

 

 WI Plymkrs Weber

 

 

 WC Wildcats 8 Blue 

Sun

1:50pm

SHS3

 Sun

12:40pm

SHS3

  WI Plymkrs Weber

 

 

 

LG6) WI Plymkrs Weber

 

LG7)  WC Wildcats 8 Blue

 

 

 

 

 

 

 Sun

10:20am

SHS2

 

LG8) MN Academy Johnson

 

 

 

 

WC Wildcats 8 Blue 

LG8) MN Academy Johnson